تاريخچه :

موسسه فرهنگي هنري چشم انداز فردا در سال 1382 در رشت و با هدف توسعه و ترويج هنر متعالي و اصيل تأسيس شد و در حال حاضر با بيش از 50 استاد و 10 پرسنل در زمينه هاي آموزش موسيقي و هنرهاي تجسمي از سطوح پايه تا ديپلم و همچنين برگزاري برنامه هاي هفتگي و هنري در دو مركز در سطح شهرستان رشت مشغول به فعاليت است .

افتخارات موسسه :

 1- داراي استاندارد بين المللي مديريت كيفيت ISO 9001

 2- داراي استاندارد بين المللي رضايتمندي مشتري  ISO 9002

 3- داراي اعتبار بين المللي مسئوليت اجتماعي ISO 26000

 4- داراي استاندارد بين المللي آموزش  ISO10015

5- انتخاب به عنوان برند برتر موسسات فرهنگي و هنري در سال 1393

6- داراي لوح تقدير ، نشان و لوح طلايي بين المللي رضايت مندي مشتري

***

آموزشگاه درجه 1 موسيقي

آموزشگاه موسيقي چشم انداز فردا يكي از دو آموزشگاه درجه يك موسيقي در شهر رشت است وسعي مي كند با استفاده از اساتيد مجرب و پيشكسوت استان و كشور و همچنين استفاده از فضا و امكانات مناسب آموزشي الگويي در اين زمينه باشد .

در اين بخش موسسه سعي مي كند با اجراي كلاس هاي رايگان تئوري موسيقي و ريتم سطح دانش هنرجويان خود را ارتقاء دهد و با برگزاري كنسرت هاي تجربي به صورت منظم و به تفكيك سطح هنرجويان آنان را به تمرين و پيشرفت هرچه بيشتر ترغيب نمايد

***

آموزشگاه تجسمي :

در اين بخش موسسه با برگزاري نمايشگاه هاي گروهي هم زمان با كنسرت هاي تجربي و يا به صورت مستقل هنرجويان را به تمرين و پيشرفت هرچه بيشتر ترغيب نمايد ، همچنين اجراهاي بسياري از اساتيد و همكاران موسسه در شبكه هاي محلي و كشوري صدا و سيما از جمله شبكه هاي باران و شما موجود است .

***

مركز برگزاري كنسرت ، همايش ، مستر كلاس و جنگ هاي شادي:

موسسه ي چشم انداز فردا در حال حاضر يكي از دو موسسه در سطح استان است كه قابليت برگزاري كنسرت هاي با ظرفيت بالاي 500 نفر را راسا و بدون حضور موسسه يا شركت ديگر داراست .

***

مركز آموزش كاردانش و اعطاي مهارت ديپلم :

موسسه چشم انداز فردا ، پيشرو در ارائه مدارك معتبر در رشته هاي هنري اولين ارائه كننده ديپلم موسيقي در سطح استان و تنها متولي آن در شهرستان رشت است .

***

شركت توليد و نشر آثار صوتي :

موسسه داراي پروانه ي دائم نشر آثار صوتي است كه در اين بخش با هنرمندان داخل استان در حال همكاري و اخذ مجوزهاي مربوطه جهت نشر آلبوم هاي آنان است .

***

استوديوي صدابرداري:

استوديوي صدابرداري موسسه فرهنگي هنري چشم انداز فردا به عنوان تنها استوديوي خصوصی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان درحال سرويس دهي به هنرمندان و علاقمندان است .

***

کانون تبليغات :

كانون تبليغاتي موسسه در حال حاضر عمدتا در جهت همكاري با ساير بخش ها و همچنين به صورت مستقل درحال فعاليت است .

***

شرح فعاليت ها :

با توجه به گستردگي زمينه هاي كاري موسسه مطابق با اساسنامه ي مصوب هيئت موسس، عمده فعاليت هاي موسسه را مي توان در دسته هاي زير طبقه بندي نمود :

مركز برگزاري جشنواره هاي استاني ، ملي و طرح هاي آموزشي فرهنگي هنري

دوره كنسرت هاي عمومي اساتيد و هنرجويي

مرکز مهارت آموزی و اعطای مدرک مهارت بین المللی

آموزش بيش از 2000 هنرجو از زمان تاسيس تاكنون

برگزاري سيزده دوره كنسرت تجربي

برگزاري چهاردوره كنسرت تجربي ويژه ي هنرجويان خردسال دوره ي ارف