• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آخرین مهلت ثبت نام ترم پاییز دیپلم موسیقی

به گزارش آموزشگاه موسیقی چشم انداز فردا ، آخرین مهلت ثبت نام اعطای مهارت دیپلم موسیقی تا 29 آبان اعلام شد .

دوره جدید دیپلم موسیقی با توجه به محدودیت های کرونایی به صورت نیمه حضوری (آنلاین) با برنامه ریزی آموزشی مشخص برگزار خواهد شد .

هنرجویان در این دوره طی 6 ماه اول آموزش های تئوری خود را دیده و همچنین آزمون تئوری را با مشاوره و هدایت تحصیلی انجام می دهند و پس از آن نیز برای انجام آزمون های عملی طی 5 ماه آماده خواهند شد .

دیپلم موسیقی در 11 ماه

کلیه افرادی که سن آنها 16 سال یا بیشتر باشد، در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان ویا همزمان با اشتغال به تحـصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شـرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند .

در کل شش درس باید گذرانده شود

 • 1. نوازندگی ساز تخصصی (مثل گیتار، پیانو، تار و سه تار و…)
 • 2. نوازندگی ساز عمومی (که پیانو است)
 • 3. تئوری موسیقی
 • 4. سلفژ و تربیت شنوایی
 • 5. هارمونی
 • 6. آواز گروهی (سلفژ)

هنرجویانی در دوره دیپلم موسیقی خود را در موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا می گذرانند از 1 دوره کلاس درک ریتم رایگان بهره مند خواهند شد.

https://cheshmandazfarda.ir/wp-content/uploads/2019/07/certificate.png

این مدرک معتبر از طرف وزرارت آموزش و پرورش و وزارت فرهـنگ و ارشـاد اسلامی صادر می گردد و کاملاً معتبر می باشـد. این گواهی توسط آموزشگاه صادر نمی گردد و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش روی آن ضرب گردیده است.

بهره مندی از تسهیلات خرید ساز و ادوات موسیقی تا سقف 500 میلیون ریال

کلیه هنرجویان دیپلم موسیقی موسسه چشم انداز فردا طی یک معرفی نامه جهت دریافت تسهیلات خرید ساز و ادوات موسیقی به انک سپه معرفی شده و حداکثر طی 1 ماه میتوانند تسهیلات مربوطه را تا سقف 500 میلیون ریال دریافت نمایند .

پس از افتتاح حساب و تشخیص صلاحیت توسط بانک به هنرجویان کارت خرید تا سقف 500 میلیون ریال اعطا می گرددو این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان چشم انداز فردا قابل استفاده می باشد .

مطالعه بیشتر درباره طرح اعطای وام خرید ساز در رشت

دیپلم موسیقی نوازندگی ساز های ایرانی و جهانی

در این دوره مدرک نوازندگی ساز های جهانی شامل : پیانو ، گیتار ، کاخن ، ویلن ، درامز و دیگر ساز های کوبه ای جهانی و ساز های ایرانی شامل : دف ، تنبک ، تار ، سه تار ، سنتور و.. به هنرجویان اعطا می گردد .

پس از گذراندن دروس تخصصی و قبولی در آزمونهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، گواهی نامه های رسمی از طرف فرهنگ و ارشاد اسلامی به قبول شدگان اعطا می شود که مهارت آموز می تواند با ارائه این گواهی نامه و نمره های قبولی دروس عمومی ، به آموزش و پرورش دیپلم رسمی موسیقی دریافت کند و با آن دیپلم متقاضی میتواند همانند رشته های دیگر برای ورود به دانشگاه های سراسر کشور اقدام لازم را انجام دهد.

https://cheshmandazfarda.ir/my/wp-content/uploads/2020/09/2-1.jpg

مطالعه سوالات متداول دریافت مدرک دیپلم موسیقی

این مدرک مهارت آموزی در دو رشته نوازندگی ساز جهانی و ایرانی ارائه می شود که شامل :

 3.سرایش و تربیت شنوایی

 2.نوازندگی ساز پیانو (عمومی)

 1.نوازندگی ساز تخصصی

6.همنوازی

 5.هماهنگی عمومی موسیقی

 4.آواز گروهی

 می باشد که در دو ترم تحصیلی (11 ماه) ارئه میگردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در دوره ها می توانند روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 الی 20 و پنجشنبه 9 الی 16 به آدرس رشت ، گلسار ، خیابان 80،  پلاک 8مراجعه کرده ویا با شماره 013.32130483 تماس حاصل نمایند .

 

0 پاسخ به "آخرین مهلت ثبت نام ترم پاییز دیپلم موسیقی"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

موسسه فرهنگي هنري چشم انداز فردا در سال 1382 در رشت و با هدف توسعه و ترويج فرهنگ و هنر متعالي و اصيل تأسيس شد و در حال حاضر در زمينه هاي آموزش موسيقی ،نمایش و هنرهاي تجسمي از سطوح پايه تا ديپلم مشغول به فعاليت است .

 • گیلان، رشت، گلسار، خیابان 80، پلاک 8
 • 01332130483
 • 09111436760
 • info@cheshmandazfarda.ir

logo-samandehi