آموزشگاه موسیقی درجه یک چشم انداز فردا از سال 1382 همزمان با تاسیس موسسه فرهنگی هنری چند منظوره چشم انداز فردا شروع به فعالیت نمود و هم اکنون در رشت ، گلسار ، خیابان 80 پلاک 8 در حال فعالیت است .

تیم آموزشگاه موسيقي چشم انداز فردا همواره تلاش می کند که با استفاده از اساتيد مجرب و پيشكسوت استان و كشور همواره با بهترین کیفیت آموزشی و جلب رضایتمندی هنرجویان به فعالیت بپردازد و همچنين استفاده از فضا و امكانات مناسب آموزشي الگويي با اجراي كلاس هاي رايگان تئوري موسيقي و ريتم سطح دانش هنرجويان خود را ارتقاء دهد و با برگزاري كنسرت هاي تجربي به صورت منظم و به تفكيك سطح هنرجويان آنان را به تمرين و پيشرفت هرچه بيشتر ترغيب نمايد.

واحد موسیقی موسسه چشم انداز فردا متشکل از بخش های آموزشگاه هنری درجه 1 موسیقی ، بخش تهیه تولید و تکثیر آثار صوتی موسیقی ، سالن تمرین تمام آکوستیک استاد امانی و اولین استدیو صدابرداری با مجوز فعالیت رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان می باشد و از ابتدای فعالیت موسسه تاکنون دایر بوده و پذیرای هنرجویان و علاقه مندان به هنر موسیقی می باشد.

1- داراي استاندارد بين المللي مديريت كيفيت ISO 9001

2- داراي استاندارد بين المللي رضايتمندي مشتري ISO 9002

3- داراي اعتبار بين المللي مسئوليت اجتماعي ISO 26000

4- داراي استاندارد بين المللي آموزش ISO10015

5- انتخاب به عنوان برند برتر موسسات فرهنگي و هنري در سال 1393

6- داراي لوح تقدير ، نشان و لوح طلايي بين المللي رضايت مندي مشتري

آموزشگاه موسيقي چشم انداز فردا با استفاده از اساتيد مجرب و پيشكسوت استان و كشور و همچنين استفاده از فضا و امكانات مناسب آموزشي الگويي در اين زمينه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =