• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سخن مدیرعامل

سخن مدیر عامل
موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا این افتخار را دارد که پس از 17 سال فعالیت مستمر در تعلیم و تربیت هنرجویان و دانش‌آموزان میهن عزیزمان، کوله باری از افتخارات آموزشی، هنری و فرهنگی را در اختیار دارد و حضوری موفق در جشنواره‌های فرهنگی هنری و همچنین مسابقات و نمایشگاه های داخلی داشته است.
این مجموعه فرهنگی در طی سال های فعالیت خود هر ساله  با آموزش به بیش از 100 هنرجوی موسیقی ، تجسمی و… باعث رشد و پیشرفت بسیاری از نوجوانان و جوانان استان گیلان بوده و همواره کوشیده تا امکان بروز و ظهور خلاقیتها و ابداعات هنرمندان را در زمینه های مختلف و گرايش‌هاي گوناگون هنری فراهم آورد . یکی از راههای تحقق این هدف ، نمایش نوآوریهای هنرمندان و ایجاد فرصت، فضا و زمینه ای جهت تعامل و تبادل تجربیات هنرمندان است که نیازمند سیاستگزاری ، برنامه ریزی و بکارگیری مهارتهایی است تا با ایجاد وحدت رویه ، کاهش تشریفات اداری و نهادینه شدن فعالیتها بصورت یکدست و همگون و در راستای هم این امکان فراهم گردد.

همچنین در امور اجرایی موسسه در بخش برنامه ریزی و برگزاری نمایشگاه های هنری و کنسرت های موسیقی که در سطح استان برگزار شده این موسسه کوشیده که با بهترین کیفیت و کمترین کمی و کاستی از علاقه مندان به هنر های مختلف و موسیقی سنتی و پاپ میزبانی نماید .

با توجه به این که هنر یکی از عناصر موثر در کیفیت زندگی انسان‌ها است و همواره به عنوان ابزاری برای انعکاس توانایی‌های فکری، عاطفی و دستی بشر در بیرون از ذهن منعکس شده و با زندگی انسان‌ها و انسانیت گره خورده است ، این موسسه همواره می کوشد تا با تمرکز و برنامه ریزی دقیق در امر آموزش ، تولیدات و اجرای محتوای فرهنگی هنری به امر اهمیت پرورش آینده‌سازان فرهنگ و هنر کشور عزیزمان بپردازد .

 

 

فرید فرضیایی – مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا بهار 99

0 پاسخ به "سخن مدیرعامل"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

موسسه فرهنگي هنري چشم انداز فردا در سال 1382 در رشت و با هدف توسعه و ترويج فرهنگ و هنر متعالي و اصيل تأسيس شد و در حال حاضر در زمينه هاي آموزش موسيقی ،نمایش و هنرهاي تجسمي از سطوح پايه تا ديپلم مشغول به فعاليت است .

  • گیلان، رشت، گلسار، خیابان 80، پلاک 8
  • 01332130483
  • 09111436760
  • info@cheshmandazfarda.ir

logo-samandehi