ارائه دیپلم موسیقی در رشت

چه کسـانی می توانند در دوره های مهارت آموزی شرکت نمایند؟

کلیه افرادی که سن آنها 16 سال یا بیشتر باشد، در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان ویا همزمان با اشتغال به تحـصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شـرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند .

آیا این دیپلم معتبر می باشد ؟

بله، این مدرک معتبر از طرف وزرارت آموزش و پرورش و وزارت فرهـنگ و ارشـاد اسلامی صادر می گردد و کاملاً معتبر می باشـد. این گواهی توسط آموزشگاه صادر نمی گردد و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش روی آن ضرب گردیده است.

مـن لیسانس حسابداری دارم، آیا می توانم در این دوره ها شرکت کنم و دیپلم موسیقی دریافت کـنم؟

بله، کلیه افرادی که دیپلم یا لیسانس دارند مـی توانند در این دوره ها شرکت نمایند و درصورت دریافت نمره قبولی در آزمون پایان ترم، گواهی دیپلم دریافت نمـایند.

برای دریـافت دیپلم موسیقی چه درسهایی را باید پاس کـرد؟

در کل شش درس باید گذرانده شود

  • 1. نوازندگی ساز تخصصی (مثل گیتار، پیانو، تار و سه تار و…)
  • 2. نوازندگی ساز عمومی (که پیانو است)
  • 3. تئوری موسیقی
  • 4. سلفژ و تربیت شنوایی
  • 5. هارمونی
  • 6. آواز گروهی (سلفژ)

قابل توجه بازدیدکنندگان گرامی : هنرجویانی در دوره دیپلم موسیقی خود را در موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا می گذرانند از 1 دوره کلاس درک ریتم رایگان بهره مند خواهند شد.

من سالهاست که موسیقی کار می کنم اما رشته تحصیلی ام چیزی دیگر بوده است. اکنون مایلم که گواهی دیپلم موسیقی داشته باشم، ضمناً تمام دروس موسیقی را هم بلد هستم و نیازی به کلاس ندارم. آیا می توانم ثبت نام کرده و فقط در آزمون شـرکت کنم؟

شما در هر صورت می بایست در این دوره ثبت نام نموده و هزینه دوره را پرداخت نمایید، مهمترین شرایط دریافت دیپلم موسیقی ثبت نام در دوره وشرکت در آزمون و کسب نمره قبولی می باشد. حضور در کلاس تا حدی اختیاری است.

در صورتی که در یکی یا چند تا از درسها نمره قبولی کسب نکنم آیا فرصت آزمون دوباره دارم یا تجدید دوره خواهم شد؟

در صورتی که در آزمون دیپلم موسیقی شرکت نموده و در برخی از دروس نمره قبولی کسب نکنید، می توانید در آزمونهای بعدی شرکت نموده و همان درسی را که در آن مردود شده اید را امتحان دهید. دروسی را که پاس کرده اید برای شما ذخیره کرده و دیگر نیازی به گذراندن آن درس نمی باشد.

علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در دوره ها می توانند روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 الی 20 و پنجشنبه 9 الی 18 به آدرس رشت ، گلسار ، خیابان 87 ، نبش نواب پلاک 99 مراجعه کرده ویا با شماره 013.32113052 تماس حاصل نمایند .

ارائه دیپلم موسیقی در رشت

https://cheshmandazfarda.ir/wp-content/uploads/2017/05/IMG_20190127_182041_506.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + چهار =