• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شروان احمدزاده

ویولن ایرانی – عود – بربط – آکوردئون

سابقه آموزش از سال 1368

سابقه همکاری با موسسه از سال 1389

روز های حضور در آموزشگاه

سه شنبه و چهارشنبه

شروان احمد زاده
متولد ۳/۱۱/۱۳۴۹ رشت

موسیقی را از اوان کودکی تحت نظر پدرش که نوازنده گارمون بود شروع کرد. از سنین نوجوانی در اداره ارشاد اسلامی استان گیلان تحت نظر اساتید امانی ، محب شاهسار و دیگر اساتید آموزش کلاسیک موسیقی را شروع کرد و همزمان با سازهای ویلن و کمانچه آشنا شد. در سال ۱۳۷۴ با ساز کمانچه وارد دانشگاه هنر شد و آموزش موسیقی ایرانی و در ضمن علوم موسیقی را تحت نظر اساتید مطرح و شناخته شده شده این مرز و بوم را ادامه داد.

از سال ۱۳۶۸ با ساز ویلن و کی بورد و کمانچه در اجراهای مختلف موسیقی سازمان حضور فعال داشته است و بارها مورد تشویق و قدردانی مدیران و مسئولان قرار گرفته است. در انواع جشنواره های موسیقی در استانهای مختلف ایران و همچنین تهران حضور داشته و بعنوان نوازنده در خدمت گروه های مختلف موسیقی بوده است و در کنار گروه های معراج موسیقی گیلان به کسب مقام های ممتاز نائل آمده است.

در اجرای بسیاری از موسیقی های سازمان نقش مهمی داشته است و با سازهای مختلف مثل کمانچه ، ویلن ، تار و کی بورد و . . . موسیقی های سازمان را همراهی کرده است.
در اجرای چندین کاست از جمله ذوالجناح و سرنوشت نقش داشته است. چندین سال نوازنده ویلن اول گروه های موسیقی بوده است. در حال حاضر بیش از ۱۵ سال است که به کار اجرا و تدریس سازهای مختلف مشغول است. اکثر موسیقی های مطرح گیلان با حضور مستقیم ایشان تولید شده است.

در کار ضبط و میکس دیجیتال موسیقی نیز دستی دارد و با انواع نرم افزارهای موسیقی روز آشنا ست. اعم از ضبط آدیو و استفاده از سمپل های مختلف و حتی ساختن سمپل و نمونه صدا از سازهای مختلف.

در حال حاضر ساکن رشت است و با مدرک کارشناس موسیقی ایران و تجربیاتی از موسیقی گیلان در خدمت موسیقی گیلان زیباست و با هر امکانی که در دسترس باشد در راه اعتلای موسیقی گیلان زمین می کوشد.

کتابی تحت عنوان ترانه های قدیمی گیلان در دست تهیه دارد که در آن آهنگ های قدیمی و معروف گیلان را با دقتی که در خور موسیقی غنی این مرز و بوم است به خط نت در می آورد تا خدمت کوچکی به آیندگان موسیقی گیلان باشد که موسیقی های شناخته شده گیلانی را که بحق زیبا و مورد عنایت بسیاری از مردم کل ایران است به درستی و دقت اجرا کنند.

اجراهای موسیقی زیادی همراه با استادان مشهور گیلان داشته است که از جمله نوازندگان شاید اکثریت قریب به اتفاق موسیقیدانان گیلان و از خوانندگان استاد فریدون پور رضا است و ناصر مسعودی و غیره نام برد. در ضمن در بازسازی قطعاتی چون واجامو دهاتی و قطعه ای که با صدای استاد پور رضا تحت عنوان رمضانعلی اجرای مجدد قطعاتی چون دختر شالیزار اثر استاد منوچهر ویسانلو و موسیقی های ساخته شده استاد اکبر کنعانی نقش بسزا داشته است.

باشد که در آینده شاهد خدمات بیشتری در جهت اعتلای هنر موسیقی گیلان از این خدمتگزار صادق و بی ادعای موسیقی باشیم.

آموزش ویولن در رشت

مژده به علاقه مندان آموزش ویولن در رشت و استان گیلان ، آموزشگاه موسیقی چشم انداز فردا رشت ، با دارا بودن واحد آموزشگاه موسیقی در رشت پذیرای علاقه مندان به یادگیری ویولن در سنین کودک ، نوجوان و بزرگسال می باشد .

کلیه علاقه مندان به کلاس ویولن در رشت می توانند با شماره های ۰۱۳۳۲۱۳۰۴۸۳ و ۰۹۱۱۱۴۳۶۷۶۰ در تماس باشند .

این کلاس ها در طول هفته در ساعات عصر برگزار می شود و آدرس ما رشت ، گلسار ، خیابان ۸۰ پلاک ۸ از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ الی ۲۰ و پنجشنبه ۹ الی ۱۴ پذیرای علاقه مندان به کلاس ویولن در رشت می باشد .

0 پاسخ به "شروان احمدزاده"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

موسسه فرهنگي هنري چشم انداز فردا در سال 1382 در رشت و با هدف توسعه و ترويج فرهنگ و هنر متعالي و اصيل تأسيس شد و در حال حاضر در زمينه هاي آموزش موسيقی ،نمایش و هنرهاي تجسمي از سطوح پايه تا ديپلم مشغول به فعاليت است .

  • گیلان، رشت، گلسار، خیابان 80، پلاک 8
  • 01332130483
  • 09111436760
  • info@cheshmandazfarda.ir

logo-samandehi