به گزارش واحد موسیقی موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا کلاس های پیانو مبتدی و پیشرفته با استاد نریمان خلق مظفر (دارنده مدرک رسمی مربیگری پیانو) در رشت آغاز شد .

نریمان خلق مظفر فراگیری موسیقی را از سال ۱۳۷۷ با تئوری موسیقی نزد وارتان آغاز کرد و در سال ۱۳۷۹ شروع به خوانندگی و نوازندگی گیتار کلاسیک و آگوستیک را نزد از دوستان خود آموخت، سال ۱۳۸۲ ساز پیانو را به عنوان ساز تخصصی انتخاب کرده و نزد اساتید مختلف شروع به فراگیری پیانو کرد که از معروف ترین اساتید خانم النا ساینو و خانم : نیلوفر بدریکوهی بودند، در طی سالها کلاس سلفژ را نزد آقایان  موسی علیجانی و وحید مومنی آموزش دیده و در مستر کلاسهای پیانو و سازهای دیگر شرکت کرده است.

طی سالهای فعالیت موسیقی کنسرت های متعدد را با گروههای مختلف همکاری داشته  که اولین اجرای کنسرت او با گروه  ترافیک ذهن سال ۱۳۸۶ در دانشگاه گیلان بود و در همان سال یک رسیتال پیانو کوتاه در : خانه فرهنگ گیلان داشت ، دو سال را در آموزشگاه سروشمال به فراگیری آموزش موسیقی به کودکان سپری کرد و از سال ۱۳۸۶ شروع به تدریس پیانو کرد و در سال ۱۳۸۷ به تهران رفته و در آموزشگاه موسیقی ناصر نظر برای صلاحیت تدریس پیانو امتحان داده و موفق به دریافت کارت صلاحیت تدریس پیانو شد و از سال ۱۳۸۹ در آموزشگاه موسیقی چشم اندازفردا شروع به آموزش پیانو (عمومی و تخصصی) برای دیپلم موسیقی و تدریس کلاسهای آزاد پیانو نمود .

وی در کارنامه فعالیت هنری خود بارها لوح ها و تقدیرنامه های مختلف از آموزشگهای گوناگون اخذ نموده و برای موسسه فرهنگی هنری چشم اندازفردا چهار جلد کتاب پیانو تهیه و تنظیم نمود که بصورت جزوه و کتاب کپی شده در اختیار هنرجویان گذاشته شد . از سال ۱۳۸۴ تا به اکنون ۶ آلبوم پیانو و ۲ آلبوم پیانو و آواز بصورت شخصی ضبط و منتشر کرده و همچنین در سال ۱۳۹۶ در دیپلم مهارت موسیقی موسسه فرهنگی هنری چشم اندازفردا ثبت نام کرده و موفق به دریافت مدرک دیپلم موسیقی شد و در همان سال موسیقی تیتراژ پایانی فیلم پناهگاه به کارگردانی  عباس سندی را نوشت که در جشنواره های ایران و خارج از کشور به نمایش درآمد و عوامل فیلم به ایتالیا دعوت شدند .

نریمان خلق مظفر استاد با تجربه و ارزشمند پیانو ،  هم اکنون با یاری و همکاری موسسه فرهنگی هنری چشم اندازفردا در شرف ضبط و ثبت دو CD کلاسیک می باشد.

کلاس های پیانو نریمان خلق مظفر در آموزشگاه موسیقی چشم انداز فردا روز های دوشنبه عصر برگزار می شود و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام با شماره 01332130483 تماس حاصل نموده و یا به آدرس رشت ، گلسار خیابان 80  پلاک 8 مراجعه فرمایند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =