به گزارش واحد آموزش موسسه فرهنگی هنری چند منظوره چشم انداز فردا ، ثبت نام ترم پاییز 1399 دیپلم موسیقی در رشت آغاز شد .

بنا به بندهای 17 و 30 از ماده 2 قانون اهداف و وظایف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین مواد 12،13،14 تصویب نامه هیأت وزیران به شماره 27763/ت ، 444/ه مورخ 1371/9/28 و توافقنامه های همکاری وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورخ 1357/12/22 و 1379/5/22 به موجب مصوبات فوق الذکر و بر اساس مقررات و شرایط مندرج در استاندارد مفاد تعهد نامه ی مجریان دوره های مهارت آموزی در خصوص توسعه مجوز جهت پذیرش برادران و خواهران هنرجوی بزرگسال در دوره مهارتی نوازندگی ساز ایرانی و جهانی و آواز جهانی و ایرانی از شاخه کارودانش به آموزشگاه موسیقی فرهنگ و هنر اجازه فعالیت در زمینه ارائه مدرک مهارت آموزی به هنرجویان ، جهت دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش داده شده است.

دیپلم موسیقی در 11 ماه

کلیه افرادی که سن آنها 16 سال یا بیشتر باشد، در صورت گذراندن دوره سوم دبیرستان ویا همزمان با اشتغال به تحـصیل در سال سوم دبیرستان می توانند در این دوره ها شـرکت نموده و دیپلم موسیقی دریافت نمایند .

در کل شش درس باید گذرانده شود

  • 1. نوازندگی ساز تخصصی (مثل گیتار، پیانو، تار و سه تار و…)
  • 2. نوازندگی ساز عمومی (که پیانو است)
  • 3. تئوری موسیقی
  • 4. سلفژ و تربیت شنوایی
  • 5. هارمونی
  • 6. آواز گروهی (سلفژ)

هنرجویانی در دوره دیپلم موسیقی خود را در موسسه فرهنگی هنری چشم انداز فردا می گذرانند از 1 دوره کلاس درک ریتم رایگان بهره مند خواهند شد.

https://cheshmandazfarda.ir/wp-content/uploads/2019/07/certificate.png

این مدرک معتبر از طرف وزرارت آموزش و پرورش و وزارت فرهـنگ و ارشـاد اسلامی صادر می گردد و کاملاً معتبر می باشـد. این گواهی توسط آموزشگاه صادر نمی گردد و مهر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش روی آن ضرب گردیده است.

بهره مندی از تسهیلات خرید ساز و ادوات موسیقی تا سقف 500 میلیون ریال

کلیه هنرجویان دیپلم موسیقی موسسه چشم انداز فردا طی یک معرفی نامه جهت دریافت تسهیلات خرید ساز و ادوات موسیقی به انک سپه معرفی شده و حداکثر طی 1 ماه میتوانند تسهیلات مربوطه را تا سقف 500 میلیون ریال دریافت نمایند .

پس از افتتاح حساب و تشخیص صلاحیت توسط بانک به هنرجویان کارت خرید تا سقف 500 میلیون ریال اعطا می گرددو این کارت‌ها صرفاً بر روی دستگاه‌های کارتخوان چشم انداز فردا قابل استفاده می باشد .

مطالعه بیشتر درباره طرح اعطای وام خرید ساز در رشت

دیپلم موسیقی نوازندگی ساز های ایرانی و جهانی

در این دوره مدرک نوازندگی ساز های جهانی شامل : پیانو ، گیتار ، کاخن ، ویلن ، درامز و دیگر ساز های کوبه ای جهانی و ساز های ایرانی شامل : دف ، تنبک ، تار ، سه تار ، سنتور و.. به هنرجویان اعطا می گردد .

پس از گذراندن دروس تخصصی و قبولی در آزمونهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، گواهی نامه های رسمی از طرف فرهنگ و ارشاد اسلامی به قبول شدگان اعطا می شود که مهارت آموز می تواند با ارائه این گواهی نامه و نمره های قبولی دروس عمومی ، به آموزش و پرورش دیپلم رسمی موسیقی دریافت کند و با آن دیپلم متقاضی میتواند همانند رشته های دیگر برای ورود به دانشگاه های سراسر کشور اقدام لازم را انجام دهد.

https://cheshmandazfarda.ir/wp-content/uploads/2020/09/2.jpg

مطالعه سوالات متداول دریافت مدرک دیپلم موسیقی

این مدرک مهارت آموزی در دو رشته نوازندگی ساز جهانی و ایرانی ارائه می شود که شامل :

 3.سرایش و تربیت شنوایی

 2.نوازندگی ساز پیانو (عمومی)

 1.نوازندگی ساز تخصصی

6.همنوازی

 5.هماهنگی عمومی موسیقی

 4.آواز گروهی

 می باشد که در دو ترم تحصیلی (11 ماه) ارئه میگردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام در دوره ها می توانند روز های شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 الی 20 و پنجشنبه 9 الی 18 به آدرس رشت ، گلسار ، خیابان 87 ، نبش نواب پلاک 99 مراجعه کرده ویا با شماره 013.32113052 تماس حاصل نمایند .

آغاز کلاس های پیانو با سپهر کاظم خواه در رشت

https://cheshmandazfarda.ir/wp-content/uploads/2020/09/3.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 13 =